Youtube’den para nasıl çekilir? Kazandığınız Para hesabınıza ne zaman geçer? Adsense’den Para çekme…

Youtube'den para nasıl çekilir Kazandığınız Para hesabınıza ne zaman geçer Adsense'den Para çekme

 

Merhaba Web siteme hoş geldiniz… Bu yazımızda sizlere Youtube’den para nasıl çekilir? Kazandığınız Para hesabınıza ne zaman geçer? Adsenseden para nasıl çekilir? sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Youtube’den para çekebilmek için hesabımızda en az 200 TL Yada karşılığı dolar olacak şekilde para kazanmamız gerekiyor. Ardından kazandığımız paramız  Mesala Ocak ayının parası olsun. Ocak ayının parası Gelecek ayın yani  Şubat ayında yani (hangi ay kazanırsanız kazanın) paranız gelecek ayın 9 ile 15 arasında Adsense hesabınızda toplanır. Adsense hesabınız da 200 TL ve üzeri para olursa Bulunulan ayın 21 ile 27 arasında banka hesabınıza paranız yatar veya yollanır. Banka hesabınıza para mesala Cuma günü yollandı ise Cumartesi ve Pazar Hafta sonu olduğundan Gelecek haftanın 3 iş günü içerinde hesabınızda gözükür.

Eğer Youtube hesabınızda para var adsenseye yansımadan kanalınız kapatılırsa o paranızı alamazsınız. Youtube kanalınız kapatılmadan adsense hesabınıza paranız geçmişsede ve Adsense hesabınız kapatılmadıysa paranız yatar. Adsense hesabnızda kapatıldıysa paranızın üzerine 1 soğuk su için.

Youtube KANALIMI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ. Soru ve Yorumlarınızı bekleriz.

About Author

Muhammet Erdoğan hakkında 163 makale
Trabzon Çarşıbaşı Doğumlu. Karadeniz Teknik Üniveristesi Elektronik Bölümü Mezunu. Trabzon'da yaşıyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*