SAMSUNG A127F U4 ROOT DOSYASI A127FXXU4AUK1 Download Bedava indir

Samsung A127F ROOT DOSYASI MAGİSK DİSK İLE OLUŞTURULMUŞTUR. Biz denedik çalışıyor. Yazılım sürümünüz eğer A127FXXU4AUK1 ise bu root dosyasını kullanabilirsiniz. Sorumluluk size aittir. Root dosyasını yüklemeden önce Telefonunuzu bir Wifi ağına bağlayıp Telefon hakkında kısmına girip Yazılım bilgilerine tıklayıp ardından Yapım Numarasına 8 10 DEFA tıklamanız gerekiyor. Bunu yapınca geliştirici seçenekleri açılıyor. İşlemlere Başlamadan Rehberinizi, resim ve videolarınızı mutlaka yedek almanız gerekiyor. Çünkü Root olayından sonra telefon sıfırlanacaktır.

Telefonunuzdan ayarlar kısmına girip En altlarda yer alan geliştirici seçenekleri sayfasına giriyorsunuz. Burada Oem kilit açmayı aktif ediyorsunuz Birde Usb hata ayıklamayı aktif etmeniz gerekiyor. Sonra telefonunuzu kapatıp Download moduna almanız gerekiyor. Elinizde eğer Z3X bOX VARSA ONUNLA Yoksa Odin Pprogramıyla yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Telefonun kurulumunu bir WİFİ KABLOSUZ AĞ noktasına bağlayıp öyle kurulum yapın. Geliştirici seçeneklerini açıp Usb hata ayıklama ve Oem kilidini mutlaka açmayı unutmayınız. Repair yaptıysanız Root olayından sonra telefonda mutlaka telefon yazılımlarını güncellemeyin ve Telefonu sıfırlamayın.

BURAYA Tıklayarak A127FXXU4AUK1 DOSYASINI İNDİR

About Author

Muhammet Erdoğan hakkında 163 makale
Trabzon Çarşıbaşı Doğumlu. Karadeniz Teknik Üniveristesi Elektronik Bölümü Mezunu. Trabzon'da yaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*