İnternetten Anket Doldur Para Kazan siteleri 2019

ANKET DOLDUR PARA KAZAN

Merhaba…

Bu makalemde sizlere internetten anketler doldurarak nasıl çok cüzi miktarda para kazanma sitelerini anlatacağım. Cüzi miktar derken aylık bi 20TL 30 TL kontör parası yada su parası BELKİ FAZLA ANKET GELİRSE DAHA FAZLA KAZANIRSINIZ. ‘’Bu işi sadece evde oturanların böyle boş vakitlerini paraya çevirmek isteyenlerin yapmasını isterim . Hayatınızı, zamanınızı, hayallerinizi buraya endexlemeyin. Böyle büyük meblağlar beklemeyin’’. Siteleri anlatmaya başlamadan önce aşağıdaki yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim…

Sizlere şimdilik sadece 2 Site tanıtacağım. Başka siteler yok mu var ödeme alırsam ya da ödeme kanıtı bulursam sizlerle ancak o zaman paylaşırım. Birde bazı firmalar yurt dışı olduğundan Türkiye’de ödeme almak zor. Paypal Türkiye’den çekildiği için diğerlerini şimdilik es geçiyorum.

ANKETLERİ BİLGİSAYARDAN ve Android veya İOS uygulaması olan cep telefonlarından doldurabilirsiniz.

Birçok anket doldurma sitesi var. Kimisi ödeme yapıyor kimisi de yapmıyor. Ben sizlere ilk 2 tanesi şu anda kesin olarak ödeme yapıyor. Ben hiçbirinden ödeme şu ana kadar almadım. Bazen çoğunlukla anketleri doldurmadığım için. Ödeme kanıtları başka sitelerde mevcuttur.

Anketler günde birkaç defa, 2- 3 günde bir, ya da haftada bir gelebilir. Hepsinin uzunlukları ayrı ayrıdır ve anket uzunluklarına göre de ücretlendirme yapılır. Her firmanın ücretlendirmesi de farklıdır. Genellikle anketlerde ilk 5 – 10 soru anketin size uygunluğunu denetler. Eğer ankete uygunsanız Anketi doldurmaya devam edersiniz.

Anketleri doldurdunuz diyelim kimi firma hemen puanı yada parayı gösterir kimisi ise inceleme yapar ondan sonra sitedeki hesabınızda ödülünüzü yada para puanınızı gösterir. Bu bazen 1 gün bazen 1 hafta 10 gün içinde olur. Anketlerin belirli doldurma tarihleri vardır. O tarihlerde isterseniz doldurursunuz. Mesela bugün geldi 2 gün sonra kalkar anket. Anket yayından Kalkmasa da zaman aşımına ve yeterli kişiye ulaştığından anketi dolduramazsınız.

Ödemeler Minimum ödeme limitine ulaşınca ödeme isteyebilirsiniz. Bazı firmada 100 TL, Kimisinde 20 TL Kimisinde de 5 yada 5 Eurod’ur. Birçok firma parayla ya Kontör yükleme, Ya da Banka hesabınıza havale yapabilirsiniz. Aynı gün ya da 1 Hafta içinde de paranızı hesabınıza yatırırlar.

 

Anket sitelerine kayıt olduktan sonra profil bilgilerinizi doldurunuz. Bilgilerinizi doldururken gerçek resminizi koymanızı tavsiye etmem. Anket siteleri için bir tane kullandığınız e-posta (e-mail) – (Hotmail,gmail, autlook) hesaplarından 1i olsun. Her yerden rahatlıkla kullanmanız için Gmail hesabını ben tercih ederim. Kayıtlar da adınızı ve Soyadınızı doğru yazınız. Para bankaya yatacak olduğundan isimlerin birbirini tutması gerekiyor. Cep telefonu numarası illaki size kayıtlı olmasına gerek yok. Site hesap doğrulması ve Şifre sıfırlaması için gerekiyor. Ödemelerde T.C KİMLİK NO isteniyor. Doğum tarihinizi de aklınızda kalacak bir doğum tarihi girebilirsiniz.

-ŞİMDİ GEÇELİM FİRMA SİTELERİNE TEKER TEKER FAZLA YOK ZATEN. ÇOK YORDUM BELKİ DE SİZLERİ KUSURA BAKMAYIN-

                      1- NAPOLYON

Hemen her gün 1dk 2dk 3dk anketler geliyor.Ayrıca Her 24 saatte bir girişte 0,030 Kuruş veriyor. Arkadaş davetine 0,30 veriyor. Minimum ödeme limiti 100 TL’dir. Android ve İos uygulaması vardır. Arada kampanyalar yaparak 1. Olana ve arkadaş davetine nap puan verir

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Örneğin: 10 NAP Puan harcayarak yarışmaya başla, en çok puanı topla , birinci olursan 50.000 NAP Puan,(50 TL) ilk 10’a girerek 5.000 Nap Puan Kap.Der

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2- BENDERİM Kİ

Ödeme yapan bir firmadır. Minimum 20TL’De ödeme istebilirsiniz. Cep telefona kontör yada banka Hesabınıza havale yapabilirsiniz. Android ve İos uygulaması mevcuttur.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

3- Marketagent sitesi

Marketagent dünya çapında büyük bir anket firmasıdır. 10 yıldır düzenli ödemeler yapıyor. 2 EURO kazandığınızda SKRİLL hesabınıza para yatıyor. Ülkemizde 3 4 yıldır faaliyet gösteriyor.

Marketagent sitesi kayıt olmak için tıklayınız

Kayıt videosu ve inceleme videosu

https://youtu.be/0RBqdFUsB8E

About Author

Muhammet Erdoğan hakkında 163 makale
Trabzon Çarşıbaşı Doğumlu. Karadeniz Teknik Üniveristesi Elektronik Bölümü Mezunu. Trabzon'da yaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*