Google Adsense ödemeleri ne zaman bankaya yatar? 2019

İnternetten para Kazanmanın en sağlam şirketi bence Google Adsense’dir. Zamanında ödemeleri yapıyor. Eğer ki yanlış bir şey yapmasanız. Yanlış birşey derken kendi bilgisayarınızdan reklamalara tıklamak, bazı otomatik yazılımlarla trafik basmak, Cinsel içerikli videolar yayınlamak, bahis kumar gibi videolar yazılar oyunlar yayınlamak vb. gibi bunlar Adsense’nin sevmeği içeriklerdir ve hemen banlanırsınız. İçeride yani hesabınızda ne kadar para varsa hepsi boşa gider ve o parayı alamazsınız. Bunun yanında O reklam yayınladığınız site adına reklam adsenseden zor ALLAH ZOR REKLAM Alırsınız.

Adsense Ödemeleri ne zaman bankaya yatar derseniz Her bir sonraki ayın 21 ile 27 si arasında bankaya yatar istisnalar hariç. O da şöyleki; Eğer ayın 21 yada 27’si hafta sonuna yada tatil gününe denk geliyorsa en yakın iş günü içerisinde Pazartesi Salı … Hafta sonları hariç paranız hesabınıza geçer.

Örneğin: Ocak ayında 250 TL kazandınız. Paranız eğer banlanmazsanız yada Adsense hesabınız kapatılmazsa Şubat ayının 21 ile 27 arasında paranız banka hesabına yatar.

Eğer Youtube Adsense hesabı ise durum biraz daha farklı. Youtube kazançları her ayın 10’nun dan 10nuna hesaplanır en geç ayın 15’ine kadar. 15de falan Adsense hesabınızda gözükür ve Bulunduğunuz ayın yine 21 ile 27’si arasında 200 TL ise para hesabına yatar veya geçer.

Adsense’den her ay para çekmek için Minimum 200 TL OLMASI GEREKİYOR. Bundan aşağı olursa bir sonraki aylara devreder.

 

About Author

Muhammet Erdoğan hakkında 163 makale
Trabzon Çarşıbaşı Doğumlu. Karadeniz Teknik Üniveristesi Elektronik Bölümü Mezunu. Trabzon'da yaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*