Google Adsense alternatifi 2019 Para kazandıran reklam siteleri

Bir yeni yazımıza daha hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere Adsenseden reklam alamayan web siteleri için alternatif yöntemler araştırdık. Sizlere 3 5 site tanıtımı yapacağım. Bu reklam siteleri bulunduğu ülkeye ve dile göre değişiklik gösteriyor. Kimisi zor reklam veriyor kimisi kolay tabi ki sitenin alanı farketmez ama ödeme yöntemi ülkemizde yoksa bu farkediyor. Mesela PAYPAL bizim ülkemizde yok. Paypal’la ödeme alamıyoruz. Adsenseye göre bu sitelerin kazançları düşüktür. Genelde tıklama değilde trafik reklam gösterimine daha çok ödeme yaparlar.

Yazımızı sonunu kadar okumanızı istiyorum

1  ADMATİC

Admatic hemen her siteyi adult hariç birçok siteyi kabul ediyor  Ödemeler bir sonraki ayın sonuna kadar yapılıyor. 1000 gösterime 1 TL ile  1,75 TL arasında para kazanıyorsunuz. Minimum 50 yada 100 TL DE banka hesabınıza ödeme yapıyor

2 Reklam store

3  Wordego

4 REKLAM AĞACI

5 İnfolinks 

Sadece ingilizce ve İspanyolca siteleri kabul ediyor

6- ADCASH

DİKKAT: Yukarıda saydığımız yazdığımız sitelerin üzerine tıklayarak kendi sitelerine gidebilirsiniz. Şunu iyi bilmenizi istiyorum ki Yukardakilerden hiçbirinden Adsense’de kazanılan para kadar yapmıyor inanın. Çünkü birçoğunu ben denedim. Yinede denemek sizin elinizde. Çok ama çok yüz binlerce ziyaretçiniz olacak ki para kazanasınız onlardan. En güzeli ve en iyisi Adsense’dir. Adsenseden hala reklam alamadıysanız lütfen alttaki linke  tıklayıp yazımızı okumanızı istiyorum.

ADSENSE YAZIMIZI OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Hepinize bol Trafikli Ziyaretcili günler dilerim.

 

 

 

About Author

Muhammet Erdoğan hakkında 163 makale
Trabzon Çarşıbaşı Doğumlu. Karadeniz Teknik Üniveristesi Elektronik Bölümü Mezunu. Trabzon'da yaşıyor.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*