Adsense Banka hesabı ekleme, Banka hesabı değiştirme 2020 Adsense eğitimi

Web siteme hoş geldiniz. Sizlere Adsense hesabına banka hesabı nasıl eklenir ve ya eklediğiniz banka hesabı nasıl değiştirilir? bu konuda bilgi vermeye çalışacağım.

Web siteme hoş geldiniz. Sizlere Adsense hesabına banka hesabı nasıl eklenir ve ya eklediğiniz banka hesabı nasıl değiştirilir? bu konuda bilgi vermeye çalışacağım.

Banka hesabı eklemek için Hesabınız bakiye bölümünde 30 TL ile 100 Tl arasında bir para olmalıdır ve Adsenseden size zarf gönderilmiş olması gerekmektedir. Hesabınıza banka hesabı eklemek için Sol taraftan Ödemeler/ bir ödeme yöntemi seçin başlığına tıklamanız gerekmektedir.

Ardından sizden herhangi bir bankanın İban No sunu ve Bu iban nosu kime ait ise Onun adını soyadı girmeniz gerekiyor. Ad soyad girerken Türkçe karakterler kullanmayınız. Yani örnek: Muhammet Erdoğan. Burada soyadımdaki ünlü harfleri yumuşak harfleri kullanmamak gerekiyor. BU HARFLER : “Ü,Ö,İ,Ğ,Ç” BUNLARIN YERİNE İSE “i,u,o,g,c kullanılması gerekiyor. Ayrıca aşağıdaki videomu izleyebilirsiniz.

About Author

Muhammet Erdoğan hakkında 163 makale
Trabzon Çarşıbaşı Doğumlu. Karadeniz Teknik Üniveristesi Elektronik Bölümü Mezunu. Trabzon'da yaşıyor.

3 yorum

  1. Merhaba eski bir hesabım vardı tekrar aktifleştirdim adres degistirdim bunları yaptım ama ödeme yönteminde ödeme yömtemi ekleyin yazıyor ama tıklıyamıyorum hesabımda 5 tl var 30 TL demişsiniz hesapdaki para 30 ve üzeri olduğundan sonra mi ödeme yöntemi mi açılıyor

    • Merhaba. Öncelikle geç cevap verdiğimiz için kusura bakmayın. 30 tl üzerinde genelde zarf gönderirler pin yani. O zarf pin gönderilmeden ödeme yöntemi ekleyemezsiniz. Zarfınız gönderildiğinde Adsenseye giriş yapınca ana sayfada sizlere uyarı verir mail gelmesini beklemeyiniz.

  2. Merhaba adsense hesabına IBAN girdim hesaba deneme parası geliyor. Fakat o miktarı doğrulama yapmak için girdiğimde kabul etmiyor. Yanlış miktar diyor. Nasıl çözebilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*